Nie pójdzie na kompromis Kim Kardashian w kwestii edukacji dzieci, porównując byłą żonę do Marilyn Monroe

Yi, artysta znany wcześniej jako Kanye Westsprzeciwiając się byłej żonie Kim Kardashian w kwestii edukacji ich dzieci.

W drugiej części ekskluzywnego, obszernego wywiadu Ye z Fox News Channel Tucker Carlson, który wyemitowano w piątek, powiedział, że nie chce „kompromisów” w kwestii edukacji syna.

„To, co robią, to zabierają wszystkie gwiazdy [kids] – aktorzy, koszykarze – i wrzucili ich do tej jednej szkoły, i indoktrynowali dzieci.” Tucker Carlson dzisiaj.

Komentarze Yi przychodzą mu po piętach, mówiąc, że „gryzł mnie w język” za swoje poglądy polityczne, ponieważ uważał, że byłoby to dobre dla jego dzieci.

TY mówisz „DOPROWADZIŁEM MNIE DO SZALÓW”, żeby nie mówić, że LUBIŁ TRUMPA, PRZYSŁUGUJE „ZAMIERZAM PESYDENTEM”

„Moje dzieci chodzą do szkoły, która uczy czarne dzieci skomplikowanej Kwanzaa… Nie uczą aż do samego Bożego Narodzenia”, powiedział Yi o obecnej szkole swojego dziecka, Sierra Canyon.

Raper „Jesus Walks” nadal sugeruje swoim dzieciom pójście do Donda Academy – nowej prywatnej szkoły chrześcijańskiej założonej przez Yi.

Donda Academy uczy od przedszkolaków do 12 klasy w Simi Valley w Kalifornii i szczyci się tym, że przygotowuje uczniów do stania się „następnym pokoleniem liderów, myślicieli i innowatorów”. Rodzice podobno muszą podpisać umowę o zachowaniu poufności, zanim ich dzieci będą mogły uczestniczyć.

Kanye West broni T-shirtów „White Lives”, uderza liberałów, którzy grozili i atakowali użytkowników MAGA

„Słynny” raper nadal chwalił swoje dzieci podczas wywiadu dla Fox News, Tucker Carlson i zauważył, że musi walczyć o edukację swoich dzieci.

„Mój synu, Psalmista jest wspaniały… Nie mogą się doczekać odkrycia, jak doktrynalnie go nauczyć, aby stał się kolejną częścią systemu” – wyjaśnił Ye.

READ  Streamuj teraz - Billboard

„Mam chór w mojej szkole… Na razie doszliśmy do kompromisu, ale nie skończyłem, bo nie poszedłem na kompromis”.

Kardashian tak Doszli do porozumienia, że ​​ich czwórka dzieci będzie uczęszczać do Sierra Canyon w pełnym wymiarze godzin, a następnie uczestniczyć w zajęciach pozalekcyjnych w Dunda Academy.

Jednak Ye dodał, że jego syn był już dotknięty jego obecnym systemem szkolnym, ponieważ zastanawiał się, dlaczego w ogóle powinien uczęszczać do Donda Academy.

„Siedziałem tam z moim synem… a on powiedział: „Dlaczego muszę śpiewać?” Nie chodzę do twojej szkoły”. Więc wyobraź sobie 16-letnią wersję tego faceta? 26-letnią wersję tego faceta, w której tata nie mówi… co oglądają dzieci, co noszą dzieci, co dzieci jedzą, z którymi dzieci spędzają czas.

Kanye West dzwoni do Kim Kardashian i Pete’a Davidsona, rozmawia z Lizzo, Ice Cube i nie tylko

Yi i Kardashian mają razem czwórkę dzieci – North, Saint, Chicago i Psalmist.

Podczas wywiadu dla Fox News Ye porównał swoją byłą żonę do Marilyn Monroe i skrytykował media za to, że mówili: „Na zawsze pozostanie singlem”.

Kim jest jak hybryda. Ona nie jest tylko Marilyn Monroe… jest także osobowością mody. Jest matką… aktywistką… prawniczką. Jest miliarderką. Jest seksowna. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet. Ludzie wszechczasów”.

„Kiedy widzisz nagłówek, Kim mówi: „Och, na zawsze będę sam. „To jest indoktrynacja… chcą, aby ta osoba powiedziała wszystkim małym dziewczynkom, że muszą być samotne na zawsze”.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do naszego biuletynu rozrywkowego

W zeszłym roku założyciel SKIM i Ye złożyli pozew o rozwód. Od tego czasu toczą się gorące dyskusje o tym, jak planują wychować swoje dzieci i rodziców.

W pierwszej części ekskluzywnego wywiadu Ye z Tuckerem Carlsonem z Fox News, raper zauważył, że został skrytykowany za przeprowadzkę do sąsiedniego domu do swojej byłej żony, aby być bliżej swoich dzieci.

READ  Jak Blackness wywraca do góry nogami stereotypy dotyczące horrorów

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Media wyśmiewały się ze mnie, że kazałem Kim z sąsiedztwa zobaczyć moje dzieci, a nawet powiedzieli, że prześladuję ją i jej nowego chłopaka”, powiedział w „Tucker Carlson Tonight”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *