x

Polecamy przeczytać

Polecany artykuł

Audi i MKOL

09.01.2013, 20:26 przez Bogusław Korzeniowski

Audi zostało nowym dostawcą samochodów dla Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Koncern wyposaży we flotę samochodową zarówno siedzibę MKOl w Lozannie, jak i wszystkie międzynarodowe imprezy sportowe organizowane przez tą organizację.

Ponadto, Audi i MKOl będą pracować nad wspólnymi projektami, m. in. dotyczącymi społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

Koncern Volkswagen już od wielu lat na różne sposoby wspiera Igrzyska Olimpijskie. Podczas Igrzysk w Pekinie w 2008 roku, był oficjalnym partnerem MKOl-u w zakresie motoryzacji. Funkcję tę będzie pełnił także podczas Zimowych Igrzysk w Soczi, w 2014 roku. Audi jest również partnerem Narodowego Komitetu Olimpijskiego w Niemczech, Finlandii, Rosji i Szwajcarii. „Współpracując z MKOl-em, czyli jedną z najważniejszych organizacji sportowych na świecie, chcemy zacieśnić nasze związki ze sportem na arenie międzynarodowej“ – mówi Luca de Meo, członek zarządu Audi AG ds. marketingu i sprzedaży. „W przyszłości mamy zamiar wspólnie realizować wiele pasjonujących projektów.“ – dodaje Luca de Meo.

czytaj dalej »

Podobne artykuły

Do kawy
Ekspedycja Middle East, czyli Bliski Wschód z okien Audi
1 komentarz
Poradnik kupującego
Audi A6 C5 - Typowe usterki
brak komentarzy

Dodaj komentarz

Ogłoszenia motoryzacyjne

Marka:
Model:
ogłoszeń

Facebook

Najciekawsze oferty

Artykuły polecane

Premiery

Aktualności

Copyright © 2021 CR PLUS Sp. z o.o.